Novinky Booqme: Zákazníci už môžu platiť za rezervácie online

Je to rýchle, praktické a bezpečné. Len čo si zákazník zarezervuje u vás termín, môže si zaň okamžite zaplatiť. Vy rozhodnete, či pôjde o celú sumu alebo vopred zaplatí iba jej časť. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako budú platby za rezervácie po novom prebiehať.

Nastavenia o platbách vopred môžete meniť

Jednou z výhod rezervačného systému Booqme je jeho prisposôbiteľnosť. Upravujte svoje nastavenia podľa aktuálnych potrieb, aby ste sa mohli prispôsobiť rôznym pracovným podmienkam. Odteraz máte možnosť nastaviť si požiadavky na platby vopred pre každú službu, ktorú poskytujete, zvlášť. Prenajímate priestory? Môžete si vybrať, či budete požadovať platbu vopred a aj to, v akej výške. Zvlášť pri prenájmoch sa cena môže meniť v závislosti od dĺžky prenájmu, a tak je vhodné nastaviť si výšku platieb podľa percentuálnej hodnoty z celkovej sumy za prenájom.

Kto zaváha, ostáva bez rezervácie

Booqme umožňuje promptne reagovať na požiadavky zákazníkov. Kto má reálny záujem získať u vás termín služby/prenájmu, je aj reálne schopný za svoju rezerváciu okamžite zaplatiť. Týmto krokom dáva istotu vám, že si svoju požiadavku nerozmyslí, a rovnako dáva šancu ostatným zákazníkom, ktorí majú záujem o daný termín v prípade, že svoju rezerváciu v stanovenom limite nevyplatí online.

Ako to funguje?

• Ak si zákazník vytvorí prostredníctvom Booqme rezerváciu s povinnosťou platby, systém ho presmeruje na platobnú bránu, kde bude musieť vopred určenú sumu za rezerváciu uhradiť online.

• Pokiaľ rezervačný poplatok zákazník neuhradí do 30 minút, bude jeho termín zrušený a uvoľnený pre ďalšieho zákazníka.

• Stav platby uvidíte pre každú rezerváciu zvlášť, a preto presne viete, ktoré termíny máte s určitosťou obsadené a ktoré sú v stave rozpracovania.

• Vždy po skončení kalendárneho mesiaca vám príde vyúčtovanie na e-mailovú adresu vašej prevádzky spolu s platbou na zvolený bankový účet.

Ďalšie poplatky a podmienky

Zaujala vás daná novinka v rezervačnom systéme? Pracujeme na stále lepšej automatizácii systému, aby ste sa vy aj vaši zákazníci cítili komfortne a aby rezervácie prebiehali bezproblémovo. Bez toho, aby ste sa museli sústrediť na ďalšie detaily súvisiace s rezerváciou. Platby sú dostupné vo všetkých balíkoch STARTER, LITE a BUSINESS. Minimálna výška platby za rezerváciu je 5 €/100 Kč. Provízia za spracovanie platby sa pohybuje od 2,8 % + 0,30 €/8 Kč.

Vylepšovaním funkcií rezervačného systému Booqme sa prispôsobujeme podmienkam modernej doby. A to je benefit aj pre vás.

Tamás Baráth 05.05.2024

Rezervačný systém aj vo vašom podnikaní?