Otázky a odpovede

Áno. Po úspešnej registácií vám bude vygenerovaný odkaz/iframe/qr kód pre rezervačný formulár, ktorý si môžete pridať na svoju webovú stránku. Tento odkaz nájdete po prihlásení sa do rezervačného systému v sekcii Rezervačný formulár.

Nás rezervačný systém umožňuje čiastočné prispôsobenie si rezervačného formulára podľa svojho vkusu, aby dizajnovo zapadal aj do vašej webovej stránky.

Áno. Balík starter bude pre Vás vždy zadarmo. Budete si môcť vytvoriť 100 rezervácií mesačne.

SMS notifikácie si viete aktivovať a nastaviť v administračnom rozhraní. Vaši zákaznici budú následne dostávať SMS upozornenia o blížiacom sa termíne ich rezervácie. Text a načasovanie správy si taktiež môžte nastaviť.

Pre zasielanie SMS notifikácií si najskôr potrebujete dobiť kredit vo vašom Booqme účete v sekcii Prehľad. Cena jednej SMS je 0.07€. Každých 70 znakov sa počíta ako jedna správa.

Po vytvorení rezervácie obdrží Váš zákazník potvrdzujúci email. Email bude obsahovať všetky dôležité informácie ohľadom rezervácie ako sú miesto, termín a čas. Okrem toho bude v emaili aj rýchly odkaz na uloženie si termínu do google alebo apple kalendára.