5 podnikateľských záväzkov Booqme a benefity pre klientov

S novým rokom prichádzajú nové príležitosti. Pre podniky v oblasti služieb môže byť zavedenie rezervačného systému Booqme kľúčovým krokom k efektívnejšiemu a úspešnejšiemu roku 2024. Tu je našich päť novoročných záväzkov, aby sme vám stále prinášali inovatívne služby plné benefitov.

1. Dostupnosť kedykoľvek a kdekoľvek

Booqme vám umožňuje poskytovať online rezervácie, čo znamená, že vaše služby sú dostupné kedykoľvek a kdekoľvek. Vaši klienti ocenia možnosť rezervovať si termíny bez ohľadu na to, či sú práve v práci alebo relaxujú doma vo vani.

Benefit pre klientov: Flexibilita a jednoduchý prístup k rezerváciám.

2. Rozrastanie sa

Otvárame pre vás stále nové a nové trhy. Vstúpili sme do Českej republiky a plánujeme expandovať do ďalších okolitých krajín, tak, aby ste aj vy mohli rásť s nami a posúvať vaše podnikanie na vyšší level.

Benefit pre klientov: Širšie pole pôsobnosti a viac zákazníkov na oslovenie.

3. Proaktívny a proklientský prístup

Služby šijeme na mieru vám, zákazníkom. Bohatá ponuka funkcií Booqme vám umožňuje poskytovať klientom personalizované služby a lepšie odpovedať na ich individuálne potreby a očakávania. Vďaka Booqme môžete sledovať históriu rezervácií a preferencie zákazníkov. A ešte oveľa viac!

Benefit pre klientov: Jedinečne prispôsobené služby na základe ich osobných preferencií.

4. Pridávanie nových funkcií

Jednoduché opakovanie rezervácií, posielanie hromadných SMS alebo pridávanie recenzií? Booqme sa stále snaží vylepšovať prostredie, preto sme pridali viacero nových fukcionalít. Napríklad opakované rezervácie, vďaka ktorým si klienti behom okamihu zarezervujú svoje obľúbené termíny, čo je maximálne pohodlné a príjemné. Tiež s nimi môžete jednoducho komunikovať prostredníctvom hromadných SMS a vďaka možnosti pridania recenzií u nich budujete dôveru.

Benefit pre klientov: Komfortné a rýchle fungovanie, aktuálne informácie a špeciálne ponuky priamo v mobile, budovanie stabilnej zákazníckej základne.

5. Inovácie a aktualizácie

Booqme je dynamickým systémom, ktorý sa neustále vyvíja. Náš záväzok k neustálemu rastu, zlepšeniam a aktualizáciám znamená, že vaši klienti budú vždy mať prístup k najnovším a najlepším funkcionalitám, čo zaručene prispeje k ich celkovej spokojnosti.

Benefit pre klientov: Moderné a vylepšené služby, ktoré neustále zohľadňujú ich potreby.

Ak ste sa rozhodli rozbehnúť váš biznis, niet na čo čakať. S Booqme sa vám v roku 2024 otvárajú nové možnosti a vďaka neustálym vylepšeniam máte šancu preniesť svoje podnikanie na ešte vyššiu úroveň.

Michal Sejč 13.01.2023