Barberi, spoznajte výhody Booqme a rozbehnite svoje podnikanie naplno!

Chcete spokojných klientov a jednoduchý chod vášho barbershopu? Stavte na Booqme! Prináša mnoho výhod a funkcionalít, ktoré vám uľahčia prácu.

1. Jednoduchá správa rezervácií

Už žiadne manuálne zapisovanie termínov! S Booqme si vaši klienti rezervujú termíny online, čo vám ušetrí čas a minimalizuje chyby.

2. Automatické pripomienky

Vyhnite sa „zabudnutým“ termínom. Booqme posiela vašim klientom automatické pripomienky cez e-mail alebo SMS, vďaka čomu sa vyhnete prepadnutým termínom, na ktoré sa zabudlo.

3. Osobný prístup s personalizovanými profilmi klientov

Spoznajte potreby vašich klientov vďaka histórii návštev a ich preferenciám. Dôvod? Môžete im tak ponúkať personalizované služby na mieru, čo isto ocenia.

4. Online platby

Táto funkcia znamená minimum starostí s administratívou, maximálny komfort pre obe strany a viac času na to, čo vás baví!

5. Jednoduchosť na prvom mieste

Nastavenie a spravovanie Booqme je rýchle a intuitívne. Nemusíte byť technologický expert, všetko zvládnete ľahko sami. Svoj barbershop dokážete manažovať odkiaľkoľvek – z pláže i z auta, stačí vám len prístup na internet. Rezervácie, komunikácia s klientmi, všetko priamo z vášho smartfónu.

6. Zákazníkov budete mať v merku

S balíkmi LITE a BUSINESS máte vašich zákazníkov stále na očiach. Máte problémových klientov? S Booqme si môžete vytvoriť blacklist, aby ste zabezpečili, že si problematickí zákazníci nebudú môcť znovu rezervovať termíny. Ponúknite vašim klientom možnosť predplatených kreditov, ktoré môžu využívať na služby vo vašom barbershope. Týmto spôsobom si zabezpečíte ich lojalitu a pravidelný príjem.

7. Rozbehnite biznis s BUSINESS balíkom!

Využite náš business balík, ktorý ponúka pokročilé funkcionality a nástroje na manažment vášho podniku. Za pár eur mesačne výrazne zvýšite efektivitu a profesionalitu svojich služieb. Ktorých? Kliknite na náš cenník a dozviete sa, ktorý balík čo ponúka.

8. Systém, ktorý je presne podľa vás!

Booqme je flexibilný a umožňuje vám prispôsobiť si ho podľa vašich potrieb a preferencií. Nastavte si rezervačný systém tak, aby čo najlepšie vyhovoval vášmu spôsobu práce. S Booqme ide všetko jednoducho a rýchlo!

9. Za skúšku nič nedáte

A to doslova! Ak stále váhate, vyskúšajte Booqme zadarmo a presvedčte sa o jeho výhodách bez akýchkoľvek záväzkov. Balík STARTER máte od nás zadarmo!

Booqme je ideálny rezervačný systém pre každého barbera, ktorý chce zefektívniť svoju prácu a dopriať zákazníkom to najlepšie. Ak by ste čokoľvek potrebovali, tím Booqme je tu vždy pre vás. Poskytujeme maximálne rýchlu a efektívnu podporu pri nastavovaní a využívaní nášho systému, aby ste sa mohli venovať svojmu podnikaniu bez akýchkoľvek starostí. Zaregistrujte sa na booqme.sk a zlepšite svoj biznis aj vy!

Tamás Baráth 21.06.2024

Rezervačný systém aj vo vašom podnikaní?